Hydraulik Warszawa

Oferta

Oferujemy szeroką gamę usług hydraulicznych. Współpracujemy z firmami hydraulicznymi w różnych częściach polski. Z nami współpracuje między innymi firma www.hydraulik.krakow.pl, czyli grupa hydraulików z wieloletnim stażem i ogromnym doświadczeniem w branży hydraulicznej. Poniżej przedstawiamy ofertę usług hydraulicznych, jaką mamy Państwu do zaproponowania.

Doradztwo i instalacja


Masz projekt remontu lub instalacji łazienki? Dzięki naszej wiedzy i dużej sieci dostawców oferujących szeroką gamę produktów możemy zaoferować Państwu estetyczny i jakościowy montaż .

Po spersonalizowanej analizie (życzenia, styl życia, budżet ...) oferujemy Państwu najbardziej odpowiednie modele i rozwiązania poprzez bezpłatną i szczegółową wycenę.

Pozostajemy Twoim jedynym bezpośrednim i uprzywilejowanym rozmówcą podczas wszystkich prac, dzięki czemu możemy zająć się wszystkimi fazami Twojego projektu, od instalacji wodociągowej po montaż płytek ceramicznych.

 

Po akceptacji wyceny wykonamy montaż Twojej łazienki w wyznaczonym terminie. Jesteśmy w stanie przeprowadzić aranżację i / lub remont Twojej łazienki i kuchni.

Łazienka, prawdziwa przestrzeń relaksu i intymności, jest dziś miejscem uprzywilejowanym, znajdującym się w centrum uwagi. Niezależnie od tego, czy jest to dekoracja, czy wyposażenie, jest to prawdziwy „pokój wellness”, którego potrzebujemy, aby stworzyć przyjemną i kojącą atmosferę.

W hydraulik Kraków wykonujemy wszystkie usługi projektowania łazienek i kuchni oraz zapewniamy przestrzeń pod klucz, dostosowaną do twoich wymagań, dla większego komfortu i prostoty.

 

Drobne prace hydraulika


Praca hydraulika to przede wszystkim praca na odległość! Interweniujemy przy małych i dużych zleceniach, wykonując bardzo szybkie naprawy w ciągu maksymalnie 48 godzin:

Opróżnianie i odblokowywanie umywalki, umywalki, prysznica, wanny i WC
Montaż wbudowanego zlewu, ściany lub drążka prysznicowego, brodzika
Montaż baterii mieszającej, mieszacza, termostatu
Rozwiązywanie problemów z małymi lub dużymi wyciekami wody
Wymiana baterii, zlewu i syfonu zlewozmywakowego
Zmiana zaworu odcinającego
Zmiana grupy bezpieczeństwa lub elektrycznego podgrzewacza wody
Realizacja dostaw i ewakuacji miedzi
Wdrażanie rozwiązań oszczędzających wodę
Aby dowiedzieć się więcej o wszystkich naszych osiągnięciach, nie wahaj się z nami skontaktować !